Netflix Platformunda Bulunan İçeriklere Erişim Sağlamak İçin Ne Yapılması Gerekiyor

Netflix Platformunda Bulunan İçeriklere Erişim Sağlamak İçin Ne Yapılması Gerekiyor

Netflix Platformunda Bulunan İçeriklere Erişim Sağlamak İçin Ne Yapılması Gerekiyor

Netflix platformunda yer alan içeriklere erişim sağlamak için platforma Netflix’in resmi sitesinden üye ya da abone olmak gerekiyor. Platforma üye ya da abone olmak ise birkaç kısa ve kolay adımda tamamlanması gerekiyor. Tamamlanan adımlar sonucunda üye olacak kişiden bir ücret talep edilmektedir. Talep edilecek olan ücret farklı paketeler dahilinde sunuluyor. Birkaç paket olarak kullanıcıya sunulan bu ücreti kullanıcının kabul edip, ödemesi ile platforma erişim sağlanmış olacaktır. Üyelik esnasında oluşturulacak olan kullanıcı adı ve şifre ile beraber istenilen her zaman ve her cihazdan platforma giriş yapılması kolay olacaktır. Platform içerisinde ise her yaşa hitap eden dizi, film, belgesel, çizgi film bulunmaktadır.

Netflix Platformu Üzerinde Yer Alan 50M2 Dizisi

Netflix dizi ve film platformunda yer almakta olan 50M2 dizisi tamamen Türk yapımı olup, yalnızca Türk oyuncuları kadrosunda bulundurmuştur. 27 Ocak 2021 tarihinde yayımlanmış olan bu dizi, yönetmen koltuğuna Selçuk Aydemir’in oturmuş olduğu bir dizidir. Dizinin senaryosunu ise Burak Aksak’ın kaleme almış olması ile dram türünde bir dizidir. 1 sezondan oluşan 50M2 dizisi toplamda 8 bölümden oluşuyor. Dizinin çekimleri Fatih ve Beyoğlu sokaklarında geçmektedir. Netflix platformu üzerinden izleyen izleyiciler üzerinden yapılan bir değerlendirme ile %74 oranında bir beğeni toplamış olan dizidir. Dizinin başrollerinde Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Tuğçe Karabacak ve Yiğit Kirazcı isimleri yer almaktadır.

50M2 Dizisinin Konusu Nedir

Netflix platformunun orijinal bir dizisi olan 50M2, sahte kimlikler ile yaşayan Gölge karakterinin hikayesini anlatıyor. Gölge’nin yaşamış olduğu mahallede, mahalleli yakın zamanda vefat eden terzinin oğlu olduğunu zanneden Gölge’ye oldukça iyi davranırlar. Göge ise yalanlarla dolu olan bir kimliğe sahiptir. Ölge’nin kendisi için de mahallede yaratmış olduğu bu kimlik, Gölge’nin geçmişi ve aslında kendisinin kim olduğuyla alakalı tüm sırları ve bilinmeyenleri ortaya çıkaracaktır. Aradan belirli bir zaman geçmesi ile zamanla kendisini mahalleye alıştıran Gölge oldukça iyi birine dönüşecek ve aklına takılan tüm merak ettiği soru işaretlerinin cevaplarını bulacaktır. Dizinin tamamına platform üzerinden ya da netflix izle, netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile ulaşılan sayfalardan erişim sağlanabilir.

Genel Kültür