N11 İndirim Kuponu Nereden Nasıl Kazanılır

N11 İndirim Kuponu Nereden Nasıl Kazanılır

N11 İndirim kuponu Nereden Nasıl kazanılır?

GittiGidiyor veya Hepsiburada firmasına göre daha genç sayılan N11 2012 Yılında Kurulmuş olup. İlk başlarda Numara on bir ismi ile kendini tanıtan firma bir süre sonra N11.COM Uzantısı ile devam etti ve hala da devam ediyor. Bir dönem yapmış olduğu kampanya ve reklamlar ile e ticaret sektöründe öncü firmalardan biri olsa da son zamanlarda özellikle zarar açıklamaları ile eski şah Şahlı günlerini yaşamadığını diyebiliriz.

Her ne kadar eski günleri kadar aktif olan bir firma olmasa da bir çok kişi tarafından kullanılan bu firma. İndirim kuponu, ürün bazlı indirim ve özel gün indirimleri ile hala adından söz ettirmektedir. Peki daha uygun fiyatlı alışveriş yapabilmek için kullanılan bu indirim kuponlarına nasıl ulaşılabilir? Tabi ki https://kampanyakolik.com/indirim-kuponlari/n11/ gibi internet sitelerinden güncel indirim kuponlarına takip edebilirsiniz. Peki bunun dışında indirim kuponu nasıl kazanılır?

N11 İndirim kuponu nasıl kazanılır?

  1. Mevcut yapılan alışverişlerde kampanya dahilinde ürünler alınması durumunda bir sonraki alışverişte veya anında indirim kazanacağınız kampanyalar ile.
  2. Kampanyakolik gibi internet sitelerine özel yapılan indirim kuponu kampanyaları ile.
  3. N11 uygulaması vb. yeni yapılan bir ürünün tanıtımı için yapılan özel kampanyalar ile.
  4. N11 Firmasının farklı markalar ile çapraz satış yapmak maksadıyla yapmış olduğu kampanyalar. Örneğin garanti bankasının Bonus cardı fazla kullandırmayı hedeflemek için yaptığı çalışmada Arçelik firmasına 9 taksit imkanı tanımasını N11’e özel yapması gibi. Bu durumda üç firma ortak bir kampanya düzenleyerek indirim sağlamayı ve karlılığını artırmayı hedeflemiştir.
Teknoloji