Galatasaray Takımı İçerisinde Kerem Aktürkoğlu Kararı

Galatasaray Takımı İçerisinde Kerem Aktürkoğlu Kararı

Galatasaray Takımı İçerisinde Kerem Aktürkoğlu Kararı

Galatasaray takımında Kerem Aktürkoğlu’nun geleceği oldukça büyük bir tartışma konusuydu. Genç oyuncunun yeni sezon içerisinde takımda kalmasına son dakika haberi ile karar verilmiş oldu. Galatasaray içerisinde takımdan ayrılıp ayrılmayacağı son günler içerisinde büyük bir tartışma konusu olan Kerem Aktürkoğlu için artık son karar verildi.

Canlı bahis siteleri içerisinde de yer almakta olan haberin detaylarına göre; Sarı-Kırmızılılar içerisinde 23 yaşında olan oyuncunun büyük ihtimal ile takım içerisinde kalmaya devam edeceği belirtilenler arasında yerini aldı. Yine bu haber ile iligli yapılan haber içerisinde yer almakta olan bilgiye göre teknik direktör olarak göreve getirilmiş olan ve görevini de hala sürdürmekte olan Okan Buruk ismi yeni sezon içerisinde Yunus ve Kerem ikilisini kanatlar içerisinde ve kanat konumunda kullanmak istiyor.

Ancak yine de buna rağmen Avrupa’dan bazı kulüplerin A Milli oyuncu için de temaslarını hiçbir şekilde hız kesmeden sürdürdüğü bildirildi. Yakın bir zaman içerisinde Galatasaray takımına yeni teklifler gelebilmesi de olası durumlar içerisinde yer alan durumlardan birkaç tanesi olarak biliniyor.

Kanat konumu oyuncusu olarak yerini almakta olan Kerem Aktürkoğlu ismi geçmiş olduğumuz sezon içerisinde Galatasaray takımında çıkmış olduğu toplamda 51 adet resmi maç içerisinde toplam 13 adet gol ve yine toplamda 12 adet asist ile takımına bir katkı sağlamış oldu.

Spor