Cuento Tekne Kiralama Hizmeti

Cuento Tekne Kiralama Hizmeti

Cuento Tekne Kiralama Hizmeti 

Bodrum tekne kiralama hizmetlerimiz, kurumsal firmalar için organizasyonlar sunar. Organizasyonlarımız içinde yılbaşı kutlamaları da yer almaktadır.

Yeni yıl için belirlenen program dahilinde keyifli zaman geçirerek eğlenmeniz hedeflenir. İçinde yemek menüleri olan paketlerimizde müşterilerimize alternatif olarak sunulmaktadır. Yemek olmasından dolayı fiyatları değişebilir. Partiye katılım sağlaması kesin durumda olan kişilerin sayısı da fiyata etki eder.

Bu konuda sunulan ayrıcalıklı paketlerimiz sayesinde çalışan kişileriniz ve personelleriniz ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Canlı müzik ya da dj olan paket modelleri de yine seçenekler arasında bulunur. Denizin ortasında güzel vakitler geçirmek için bu fırsatı tercih edebilirsiniz. Bodrumluks Yatkiralama sitesine giriş yaparak tüm bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 

Bodrum Tekne Kiralama Yemekleri 

Bodrum ilçesinde hizmet vermekte olduğumuz Bodrum tekne kiralama olarak standartların üzerinde çalışmalarımız bulunur. Standart tekne kiralama hizmetlerinin dışına çıkarak müşterilerimizin isteklerini de göz önüne alarak düzenlemeleri sağlarız. Bu ek olarak sunulan hizmetlerimiz, belirli bir ücrete karşılık belirlenmesi sağlanabilir. Ekleyeceğiniz hizmete göre fiyatı artabilir. Rakip firmalara göre kıyasla, modern tasarımlı teknelerimiz sıklıkla kiralama yapılabilir.

En yeni mobilyalar kullanıldığı için tekne içerisinde huzurlu olmanız ve keyifli zaman geçirmeniz hedeflenir. Mutfak bulunduğu için acil ihtiyaçlarınız için yiyecekler ve içecekler yapabilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürekli olarak geliştirmekteyiz. Yeni gelişen bir hizmet modeli, firmamız tarafından uygunluk derecesine göre ekleme sağlanır. Standart olarak sunulan paketlerin aksine, profesyonel seçenekler de yansıtılır. 

Bodrum Tekne Kiralamak 

Haftanın her günü herhangi bir kısıtlama olmadan Bodrum tekne kiralama organize etmekteyiz. Pazartesi gününden haftanın son günü olan pazar gününe kadar tüm gün kesintisiz turlar yaparak bu işlemleri programlı bir şekilde düzenleriz. Belirlenen kiralama seçenekleri ile sevdiklerinize güzel bir zaman hazırlayabilirsiniz. Sizlere göre uygun olan  adres düzeni içerisinde, katılımcıların keyifli zaman geçirmesi hedeflenir. Cuento  firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 

Bodrumluks yatkiralama sitesinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Güncel çalışma gün ve saatlerimiz içinde telefon kullanarak arama yapmalısınız. Bu şekilde ayrıntı olan detay konuları da öğrenebilirsiniz. 

Formun Üstü

Formun Altı

Genel Kültür