Watch Dogs: Legion’ın Multiplayer Modu Konsollar İçin Yayınlandı

Watch Dogs: Legion’ın Multiplayer Modu Konsollar İçin Yayınlandı

Playstation 5, Xbox Series, Playstation 4, Xbox One ve Stadia için bugün yayınlanan Watch Dogs: Legion online multiplayer güncellemesi konsol ve Stadia kullanıcılarını oldukça mutlu etti. Dünyanın en sevilen hacker oyunları arasında yer alan Watch Dogs’un son dönemde multiplayer konusunda atılım yapması bekleniyordu.

Söz verildiği tarihi geciktiren Ubisoft ekibi, bir şekilde oyunu konsol ve Stadia platformları için yetiştirirken neden PC versiyonunu çıkartamadığı henüz belli değil. Oyunun müdavimleri uzun zamandır sürüm konusunda ciddi bir beklenti içindeydiler. Bu haber sevindirici mi yoksa üzücü mü? Bunu bilmiyoruz ancak gecikmeler devam ediyor. Keza Tactical Ops’da gecikecek.

23 Mart tarihinde Tactical Ops’un konsollar ve Stadia için yayınlanması planlanıyor


Watch Dogs: Legion‘da Tactical Ops görevlerinin bugün yayınlanması beklenirken 23 Mart 2021’e ertelenme yapıldığı belirtildi. Co-Op oyun modları içerisinde birçok görevi konsol ve Stadia oyuncuları beraber yapacaklarken Tactical Ops için biraz daha beklemeleri gerekiyor. Londra’yı geri alma işlemi böylelikle biraz uzayacak gibi. Geçtiğimiz Kasım ayında çıkması beklenen multiplayer modunun, Mart 2021’e uzayacağını kimse kestirememişti.

Her ne kadar Ubisoft, PC için multiplayer moduna “yakında” demiş olsa da çıkış tarihi vermemiş olmaları konunun uzayacağını düşündürüyor. PC versiyonunda harita üzerinde çok kritik bir hata yaşandığı dedikoduları birçok platformda dillendirilse de henüz net bir açıklama yok. Bununla beraber şu an konsol ve Stadia oyuncuları klanlar kurabilir ya da PVP yapabilirler. PC oyuncuları biraz daha beklemek zorunda kalacak gibi.

 

Kaynak: hermakale.com

Teknoloji