Türkiye’nin En Yeni İkinci El Pazarı Teklifal Açılıyor

Türkiye’nin En Yeni İkinci El Pazarı Teklifal Açılıyor

Türkiye’nin En Yeni 2. El Pazarı Teklifal Açılıyor

Türkiye’de çok sayıda 2. el pazar yeri e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bu e-ticaret siteleri aracılığıyla artık kullanılmayan ürünler yeni kullanıcılarının ellerinde hayat buluyor. Pek çok kullanmadığınız ürünü satabileceğiniz veya işinize yarayabilecek ürünleri alabileceğiniz Teklifal sayesinde çok daha ekonomik harcamalar yapabileceksiniz. İkinci el ürünler orijinal fiyatlardan çok daha düşük olduğundan ve ürünün alış fiyatının üçte birine satıldığından ikinci el e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmak çok daha avantajlı bir hale gelmektedir.

Evinizde bir türlü atamadığınız veya kurtulmak istediğiniz ürünler varsa Teklifal’a hemen üye olabilir ve saniyeler içerisinde ürününüzü hesabınıza yükleyebilir ve güvenli bir şekilde satabilirsiniz. Ayrıca %100 yerli bir marka ve proje olan Teklifal sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. İkinci el pazarında oldukça fazla satılan nadir ve antika eşyalara da bu yolla sahip olabilirsiniz. Kullanmadığınız tüm aksesuar ve giyim, beyaz eşya, teknolojik kategorisinden ve daha fazla kategoriden eşyayı anında satabilirsiniz.

Güvenilir 2. El E-Ticaretin Tek Adresi Teklifal

Satmak istediğiniz fakat nasıl satılacağını bilmediğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla satışa koyabilir ve güvenle satabilirsiniz. Üyelik oluştururken girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olun. Daha sonrasında ürünü doğru gösterecek net fotoğraflar ekleyip ürünün durumunu açıklayan birkaç cümlelik açıklama yazın. Ürününüz satışa hazır hale gelecektir. Eğer ürün açıkladığınız gibi veya fotoğraflarda belirttiğiniz gibi değilse iadesinin gerçekleşmesi muhtemeldir. Bu nedenle her şey olduğu gibi anlatılmalı ve üründeki kusurlar fotoğrafta gözükmelidir. Böylelikle hem platformdaki güvenilirliğiniz artar hem de satışlarınızdan kaynaklı olumsuz dönüşler almazsınız.

İnternet ortamında yapılan pek çok işlem, işlem gerçekleştirilen platformun veri tabanında saklanır. Sitemizden yaptığınız alışveriş ve satışlar kayıt altında tutulduğundan herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kişisel verilerin korunması kanununa uyularak tüm verileriniz güvendedir.
Teklifal kullanıcılarına sunduğu pek çok özellikle çok yakında Apple cihazlar için App Store, Android cihazlarda ise Google Play Store’da hizmet vermeye başlayacak. Web sitesi üzerinden de hizmet verecek olan bu uygulama hakkında daha fazla bilgi için. www.teklifal.com sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Teknoloji