Tiktokta Ne Zaman Canlı Yayın Açabiliriz

Tiktokta Ne Zaman Canlı Yayın Açabiliriz

Tiktok’ta Ne Zaman Canlı Yayın Açabiliriz?

Bilindiği üzere Tiktok son zamanların en tartışmalı uygulamaları arasında yer alıyor. Özellikle genç kesimin etkin olarak kullandığı bu platform, pek çok kişi tarafından tepki görse de Tiktok’un her geçen gün kullanıcı sayısının arttığını görüyoruz.

Tiktok’ta fenomen olarak görülen çoğu kişinin canlı yayın açtığını ve izlenme sayısını arttırdığını biliyoruz. Bu tür bir durum üzerine Tiktok’ta ne zaman canlı yayın açabiliriz sorusu da gündeme gelmektedir. Bunu merak edenler için öncelikle herkesin nu uygulamada canlı yayın açamayacağını belirtelim. Tiktok üzerinden canlı yayın açabilmek için sizlerden talep edilen husus 1000 kişilik takipçi sayısına ulaşmanızdır. Bu sayıya ulaşmadığınız sürece bu uygulamada canlı yayın açamazsınız bunun için de herhangi bir yöntem yoktur.

Peki, 1000 kişilik takipçi sayısına ulaştınız diyelim. O zaman canlı yayını nasıl açabilirsiniz?

  • 1000 kişilik takipçi sayısına ulaşmanızın ardından uygulamanıza “ Live “bölümü eklenecektir.
  • Bunun için uygulamayı açtıktan sonra “ + “ simgesine tıklayın.
  • Ekranınızın hemen alt kısmında bulunan Live ve video bölümünü gördükten sonra bu bölmeyi yani ekranınızı sola doğru çekin.
  • Arkasından yayınınızı başlatmak için sizlerden talep edilen bir yayın başlığı belirleyin.
  • Sonra da Live tuşuna basarak canlı yayınınızı başlatabilir ve direkt olarak yayına girebilirsiniz.

Ayrıca Tiktok takipçi satın al gibi seçenekler ile popülerliğinizi artırabilir ve daha fazla takipçi kazanabilirsiniz. Bunun için https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ linki üzerinden Bayigram sitesine bir uğrayın ve seçenekleri gözden geçirin deriz.

Tiktok Canlı Yayın Açmak Kaç Takipçiden Sonra?

Tiktok’ ta canlı yayın açabilmeniz için öncelikle platformun kurallarından biri olan 1000 takipçiye ulaşma şartını yerine getirmeniz gerekmektedir.

Tiktok’ta Kaç Takipçi Olunca Para Kazanılır?

Tiktok’ta 1000 takipçiye ulaşıldığında Live kısmı aktif olur ve böylece canlı yayın yaparak sizi izleyen kişiler aracılığı ile ve onların gönderdiği hediyeler vasıtasıyla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tiktok’ta Gül Atmak Paralı mı?

Evet, Tiktok’ta canlı yayın yapan bir kullanıcıya gül atmak yaklaşık olarak 25 kuruştur. Ancak bu yayını yapan alıcı bundan yalnızca 10 kuruş kazanabilmektedir.

Teknoloji