Sörloth Transferi Devam Ediyor

Sörloth Transferi Devam Ediyor

Sörloth Transferi Devam Ediyor

Fenerbahçe’nin uzun süredir kadrosuna katmaya çalıştığı oyunculardan birisi de Sörloth olarak ön plana çıkıyor. Yıldız oyuncuyla her türlü prensipte anlaşan Fenerbahçe oyuncuyla maaş konusunda anlaşmaya varmaya çalışıyor. Oyuncuyla ilgilenen Avrupa’da birçok kulüpte bulunuyor. Bu kulüpler arasında en çok dikkat çeken kulüplerin başında Juventus geliyor. Yeni sezona sil baştan hazırlanan Juventus kulübünde Sörloth transferinin gerçekleşmek üzere olduğu iddia edildi. Bunun yanında yıldız oyuncuyla prensipte anlaşan bir diğer kulüpte Manchester United olarak basına yansıdı. İngiliz devi oyuncu için 25 milyon Euroyu gözden çıkardığı konuşuluyor. Ada kulübünde oynamaya sıcak bakan Sörloth’un gelecek sezon için Manchester United ile anlaşması beklenen haberler arasında bulunuyor. Casino siteleri

Sörloth Transferinde Belirsizlik Sürüyor!

Avrupa transfer sezonunun en çok konuşulan isimleri arasında bulunan Sörloth transferinde belirsizlik hala devam ediyor. Yıldız oyuncunun kararını hangi kulüpten yana kullanacağı hakkında henüz kesin bir açıklama bulunmuyor. Başkan Ali Koç’unda bu transferle bizzat ilgilendiği ön plana çıkıyor. Ali Koç’un Sörtloth’a 20 milyon Euro + bonuslar önerdiği ön plana çıkan haberler arasında yer alıyor. Sörtloht’tan ise hala daha beklenen açıklama yapılmadı.

Juventus’un da Sörtloth’la gündemde olduğu ve son ana kadar transfer ısrarını sürdüreceği ön plana çıkıyor. Juventus’un önerdiği rakamın ise 29 milyon Euro olduğu konuşuluyor. Sörloth transferindeki belirsizlik gelecek haftalarda tamamen çözüme kavuşması bekleniyor.

Spor