Gölgelik File Üretici Fabrika

Gölgelik File Üretici Fabrika

Gölgelik File Üretici Fabrika

Gölgelik file günümüzde her alanda oldukça fazla talep gören ürünlerdir. Gölgelik filelerin kullanım alanlarında göre farklı renkleri ve modelleri bulunmaktadır. Genellikle siyah, yeşil ve gri renklerine talep olsa da müşterilerin isteğine göre farklı renklerde gölgelik file üretimi yapılmaktadır. Gölgelik file modelleri arasında en çok talep edilen bahçe gölgelikleri olmaktadır. Bahçe gölgelikleri ile bahçe ve açık alanlarda sorunsuz şekilde zaman geçirebilir ve sağlıklı şekilde D vitamini almış olursunuz.

Zira insan vücudunun D vitaminine ihtiyacı da vardır. Uzmanlar güneşli alanlarda vakit geçirerek bu vitaminin sağlanabileceğini belirtiyorlar. Gölgelik file modelleri ve kullanım alanlarına göre ebatları değişebilmektedir. Genellikle 1 metre olarak tasarlanan ürünler yine müşterilerin isteği ile farklı ebatlarda üretilebiliyor.

Bahçelik Gölge Filesi Fiyatları 2022

Çit Filesi gölgelik fileleri arasında en fazla rağbet gören file türüdür. Bu filelerin varlığı ile artık açık alanlarda ve bahçelerde rahatlıkla oturulabilme ve bahçe işleriyle ilgilenebilmek mümkün olmaktadır. Gölgelik fileler hemen her alanda kullanılan filelerdir. İnşaat alanlarından tutun da dut toplama örtüsü olarak dahi bu delikli filelerden yararlanılır. Bahçe gölgelikleri fiyatları geçen yıla oranla bu yıl farklılık gösterebilir. Bunun nedeni elbette ekonomide yaşanan dalgalanmalardır.

Bahçe gölgeliği satın alırken mutlaka kaliteli bir sıkı örme kumaştan yapılmış olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca kullanım alanına sağlamış olduğu güneşi kesme avantajını da göz önüne alarak bahçe gölgeliği siparişi oluşturmalısınız. Gölgelendirme yapmak istediğiniz oranlarda bir bahçe gölgeliği seçmeniz sağlıklı olur. Bunun için farklı modellerde ve gölgelendirme oranlarında gölgelik fileleri mevcuttur. Tüm bu detaylar dikkate alınarak gölgelik filesi satın almalısınız.

Gölgelik Fileler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Gölgelik fileler günümüzde hemen her alanda rahatlıkla kullanılıyor. Özellikle işletme sahipleri tarafından tercih edilen gölgelik file ve tentelerin siyah ve yeşil renkleri oldukça revaçtadır. Gölgelik Filelerin kullanım alanları:

 • Bahçeler
 • Teraslar
 • Balkonlar
 • Açık spor salonları
 • Açık konser mekanları
 • İnşaat alanları
 • Hayvan barınakları
 • Havuzlar
 • Otoparklar
 • Tarlalar ve seralar
 • Restoran ve kafelerin açık alanları
 • Yetişen ürünlerin toplanmasında kullanılan toplama örtüsü

Bu alanlarda gölgelik fileler tercih edilmektedir. Gölgelik fiyatları günümüzde oldukça değişim gösteren bir unsurdur. Dolayısıyla kaliteli bir gölgelik file sahibi olmak ve fiyat bilgisine ulaşmak istiyorsanız Gölgelik file sitesini ziyaret edebilirsiniz.

55 Gölge File Özellikleri Ve Kullanım Alanları

55 gölgelik file fiyatları ve diğer file modelleri ile ürünün özellikleri karşılaştırıldığında 55 gölgelik file modelini tercih etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Zira 55 gölgelik fileler güneş ışığını %55 oranında keser. Böylelikle güneşin zararlı UV ışınlarından korunmuş olup, güneş ışığının az miktarda sızması ile de D vitamini almış olursunuz. Bu avantaj daha çok bahçelerde sürekli vakit geçirmek zorunda olan kişiler tarafından önemlidir. 55 gölgelik filelerin kullanım alanları:

 • Hayvan barınakları
 • Seralar ve fidanlıklar
 • Peyzaj alanları
 • Tarlalar
 • Havuzlar
 • Otoparklar

Tüm alanlarda kolaylıkla gölgelik filelerden faydalanılır. 55 gölgelik file modellerinin UV koruyuculu olan polietilen maddeden üretimi yapılır. Genellikle açık yeşil ve koyu yeşil olarak tercih edilmektedir. Lakin müşterinin isteği doğrultusunda farklı renklerde de üretimi yapılabilir. Bu ürün hareketli ve sabit olmak üzere kullanım kolaylığı sunmaktadır.

En Makul Gölgeleme File Fiyatları

Günümüzde işletmeler tarafından oldukça fazla rağbet gören gölgelik fileler restoranların açık alanlarını konforlu kılmak amacıyla tercih edilir. Gölgelik file top fiyatları siteden detaylı araştırılarak ürün satın alınmalıdır.

95 Gölgelik Filelerinin Özellikleri Ve Kullanım Alanları

Gölgeleme filelerinin özelliklerinden en önemlisi hiç kuşkusuz ki gölgelendirme oranıdır. Gölgelendirme oranı ne kadar fazla olursa üründen alınan verim de o oranda sağlıklı olacaktır. Kullanım alanlarına gelecek olursak hemen her gölgeleme filesinde olduğu gibi aynı alanlarda kullanılabiliyor. Farklı olarak sadece yaşam alanlarınıza ya da uygulatmak istediğiniz alanlara daha fazla gölgeleme yapabiliyor. Dolayısıyla daha fazla gölgeleme istediğiniz sosyal tesislerinizde ya da yaşam alanlarınızda 95 gölgelik file modellerini tercih edebilirsiniz.

95 gölgelik file fiyatları ise diğer yıllara kıyasla bu sene farklılık göstermektedir. Ürünün fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etken ürünün kalitesi, markası ve ebatlarıdır. Kullanım alanınıza uygun ölçülerde bir gölgeleme filesi satın almak istiyorsanız Gölgelik file sitesinin gölgeleme filelerini incelemeniz sağlıklı olacaktır.

Genel Kültür