Dövme Kol Dayama Sehpasi

Dövme Kol Dayama Sehpasi

DÖVME KOL DAYAMA SEHPASI

Dövme kol dayama sehpası ürünü dövme stüdyosuna sahip olan kişiler tarafından adeta kurtarıcı olarak tercih edilmektedir. Kol bölgelerine dövme yaptırmak isteyen kişilerin sabit bir şekilde kollarını uzun süre tutmaları imkansız gibi bir durumdur. Bu kol dayama sehpaları bu kişilerin yorulmadan kollarını uzun süre tutmaları konusunda destek olmaktadır.

Kol Dayama Sehpaları Hangi Özelliklere Sahiptir?

Dövme kol dayama sehpası satın almadan önce bu ürünlerin hangi özelliklere sahip olduğu hakkında bilgi sahibi olmanız gerektiğini sizlere söyleyebiliriz. Bu ürünler genellikle farklı boyutlar içerisinde üretilmektedirler. Bundan dolayı üretim gerçekleştiren yerlerle iletişime geçip özel boyutlar içerisinde yaptırabilirsiniz. Bu ürünler ortalama olarak 60 cm ile 100 cm arasında ayarlanabilir yükseklik ölçüleri içerisinde imal edilmektedirler. Bu ürünler genellikle zemine zarar vermemesi bakımından plastikten yapılma tekerleklerden imal dilmektedirler. Bununla beraber kolun dayandırıldığı minderlerin son derece rahat ve kaliteli malzemelerden üretimi yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerin kollarını rahat bir şekilde uzandırabilmeleri için 20×40 cm ölçütlerinde bir minder bölmesi bulunmaktadır.

Kol Dayama Sehpalarının Avantajı ve Fiyatları

Dövme kol dayama sehpası fiyatları genel olarak değişiklik göstermektedir. Ortalama bir ürün almak isterseniz bu sizlere 120 TL gibi bir fiyata patlayabilir. Bununla beraber bu ürünün sizlere sağladığı en büyük avantaj işlem gerçekleştireceğiniz kol üzerinde inanılmaz bir hakimiyet alanı kurarak darbelerinizi daha iyi bir şekilde vurmanızı sağlar.

Genel Kültür