Acil Nöbetçi Veteriner

Acil Nöbetçi Veteriner

Acil Nöbetçi Veteriner

Nöbetçi veteriner İstanbul köpek ve kedi veteriner hekimliği alanında 10 yılı aşkın tecrübesiyle, hayatımızı aydınlatan ve her zaman bir bakışlarıyla dahi insanlara destek olan hayvan dostlarımızın sesi olmaya devam etmekte, her gün yenilenip ve gelişmektedir. Yıllarca edindikleri tecrübeler ile tam donanımlı bir klinik haline gelmişlerdir. Bugün aldıkları destekler sayesinde her geçen gün daha da büyümektedirler.

Eğer bir hayvan sahiplenirseniz veya satın alırsanız, bir evcil hayvana ömür boyu bakacağınıza söz vermiş olursunuz. Sorumlu bir evcil hayvan kliniği olarak evcil hayvanınızın sağlıklı büyümesine ve tüm ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olacak tüm öğeleri sağlamak istemek, en temel haktır. Bu durumda Şirinvet, sizin ve minik dostunuz ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sağlamaktadır. Şirinvet Veteriner Kliniği doktorları, kedi, köpek, kuş ve egzotik hayvanların tüm ihtiyaçlarını anlamakta ve sağlıklı büyümelerine özen göstermektedir. Köpekler ve kediler için veteriner hekimliğinde 10 yılı aşkın deneyime sahiptir ve hala dostlarımızın sesi olmaya devam etmektedirler.

24 Saat Açık İstanbul Veteriner

Nöbetçi veteriner olarak da hizmet veren Şirinvet ile kaza ya da herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle doktor yardımına ihtiyaç duyan hayvanlarınıza 7/24 tedavi imkanı bulabilirsiniz. Şirinvet son teknoloji cihazlarla donatılmış bir klinik olduğundan her an her ihtiyaç için hazırdır. Kedi, köpek, kuş ve egzotik hayvanlarınızın acil durumlarda imdadına koşan Şirinvet, hayvanlarınızı en az sizin kadar önemsemektedir. Bu doğrultuda tüm tetkikler gerçekleştirilmekte, koyulacak tanıdan emin olmak için pek çok işlem gerçekleştirmektedirler. Özel laboratuvar teknolojisi ve son teknoloji cihazlar sayesinde kesin tanı koymak mümkündür. Böylece uygulanacak tedavi de tam isabetli gerçekleşmektedir.

Günün hangi saati veya ne zaman acil veterinere ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz. Şirinvet sayesinde İstanbul’da günün 24 saati veterinere ulaşabilirsiniz. Hayvanlar kadim dostlarımızdır ve onların sağlıkları Şirinvet doktorları ve çalışanları için son derece önemlidir. Acil ihtiyaçlar dışında pet kuaför ve eczane gibi imkanlardan da faydalanabilirsiniz. Günün 24 saati açık olan nöbetçi veteriner Şirinvet imkanlarından faydalanmak için Şirinvet web sitesini ziyaret edebilir ve iletişim adreslerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sağlık